реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

"Відплата все ближче" - удари по Москві

В останні тижні в російській столиці і поряд з нею почастішали атаки дронів. Пошкодження отримали деякі військові об'єкти, але найбільше це робиться саме з метою психологічного тиску на росіян.

Про це в ефірі Radio NV розповів військовий експерт Віктор Ягун - пише сайт "Politeka".

За його словами, українські органи влади та військове керівництво офіційно не беруть на себе відповідальності за ці атаки, а в українській розвідці кажуть, що це "кара Божа". Проте, найімовірніше, у цих атаках простежується український слід, і це абсолютно справедливо.

"Я не знаю, чи розуміє народ. Тут стоїть питання дуже просте насправді - ми не можемо дати зараз адекватну відповідь. Ну, ось немає у нас таких можливостей на цьому. Але водночас те, що ми зараз робимо, я так розумію, ми ж не беремо за це відповідальність, маю на увазі офіційні органи, а так говоритимемо умовно, Україна, вона все що може робити – просто такими точковими ударами піднімає напругу в Росії. Психологічно дає розуміти пересічному громадянину, що відплата дедалі ближче. Тому все починається з малого”, – каже Віктор Ягун.

Також військовий експерт зазначив, що останнім часом, особливо з повномасштабним вторгненням, Україна зробила, напевно, найбільший ривок у виготовленні дронів.

"Вони завжди були - дрони і мала авіація була, це була фішка України, навіть до 2014-го року. Та кількість існуючих заводів в Україні з малою авіацією, і до речі сертифікованих, які вироблялися на експорт до Європи та США, вона була надзвичайною. Інша справа нам набагато легша зараз у якому плані – не в плані того, що нам там усі допомагають, а в плані того, що є можливість перевіряти ці дрони та цю техніку безпосередньо у військах, робити коригування та виходити справді на дуже якісну продукцію”, – каже Ягун.Теги:удари по Москві, російсько - українська війна, Віктор Ягун


Читайте такожКоментарі (0)
avatar