реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Від партії Зеленського - з ізраїльським паспортом

У кандидата від партії «Слуга народу» по Харкову Олександра Куницького виявили подвійне громадянство, крім того, він неодноразово їздив у РФ за ізраїльським паспортом, а в 2015 році був депортований з України за порушення прикордонного режиму.

Відповідні заяви і документи опублікував народний депутат України Андрій Денисенко на своїй сторінці в Facebook.

«У 169 виборчому окрузі Харкова від партії «Слуга народу» до Верховної Ради балотується житель Запоріжжя, якийсь Олександр Куницький, чия дивна активність давно потрапила в поле зору громадськості та блогерів. Ця особа, крім українського, має також ізраїльське громадянство, прямо порушує законодавство країни, в найвищий законодавчий орган якої воно балотується», — пише Денисенко.

Свої слова нардеп підтвердив фотографією ізраїльського паспорта кандидата і позначки, зроблені в ньому українськими прикордонниками.

Крім того, Денисенко стверджує, що позначки в паспортах Куницького свідчать про те, що тільки навесні він 8 разів перетинав російсько-український кордон в прикордонному пункті пропуску «Гоптівка» за ізраїльським паспортом і кілька разів з української (номер паспорта FG 495891).

«Погодьтеся, така інтенсивність зв’язків з державою-агресором та ще й з елементами конспірації, не може не насторожувати. Ці факти і можлива співпраця Олександра Куницького з російськими спецслужбами повинні бути перевірені СБУ», — анонсував Денисенко своє звернення в СБУ.

Денисенко стверджує, що в розпал президентських виборів-2019, Куницький зробив 8 переходів російсько-українського кордону через прикордонний перехід Гоптівка в Харківській області.

Крім того, простежується транскордонна активність Куницького і по його українським паспортом номер FG 495891.

КолумністТеги:гібридна війна, команда ЗЕ, Гоптівка, Слуга народу, ізраїльський паспорт


Читайте такожКоментарі (0)
avatar