реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Важливо щодо ЗУ про МОБІЛІЗАЦІЮ

Це один із найважливіших моментів в історії Верховної Ради поточного скликання.

Фракція «Європейська Солідарність» вісім разів голосувала за мобілізацію і воєнний стан, коли вони були подані відповідно до Конституції Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України. Але цей законопроєкт є прикладом маніпуляцій, знущання та обману, зокрема, народних депутатів і Верховної Ради.

Хочу наголосити, що я особисто був присутній на засіданні погоджувальної ради позавчора. Були досягнуті ключові домовленості.

Домовленість перша: буде знайдений компроміс щодо демобілізації та звільнення тих, хто відслужив 36 або 48 місяців. Також були домовленості, що буде знайдений компроміс про ротацію і відпустки не менше 6 місяців. Обговорювали і те, що 50% силовиків підуть на фронт. У нас менше людей, які перебувають у тилу, — у нас менше проблем і, відповідно, вони потребують менше зусиль. В той час, як на фронті ситуація кардинально інша. Нас запевнили, що Збройні сили України та кожен військовослужбовець отримають додатково щонайменше 70 000 грн на фронті і 10 000 грн у тилу.

Якщо ви спробуєте хоч щось із цього знайти зараз у законопроєкті, який таємно вночі проголосований, а таблиця вам була роздана лише годину тому, щоб навмисно не встигли прочитати, за що ви голосуєте, то це точно дискредитує Верховну Раду.

Ми пропонуємо і зараз зареєстрували законопроєкт, де міститься одна норма: демобілізація через 36 місяців служби і 18 місяців перебування на «передку». Поставите цей законопроєкт перед законопроєктом про мобілізацію в другому читанні, і лише тоді наша фракція проголосує за цей закон. В іншому випадку, ми вимагаємо направити його на повторне друге читання, врахувати все, про що ми домовилися, та захистити армію. Бо в армії на це кажуть: ні дембеля, ні грошей, знову нас намагаються обдурити.

Ми не дозволимо цього робити!

Петро ПОРОШЕНКО

Колаж ТСНТеги:ВР, широка війна, команда ЗЕ, мобілізація, Петро Порошенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar