Ванна — для здоров'я і краси
Почати кардинальні зміни у своєму ставленні до власного тіла можна з водних процедур.
Температура води під душем не повинна перевищувати 39 градусів С, а час перебування під теплим струменем — 20 хвилин. Якщо стояти під водяним потоком довше — змиється захисний ліпідний шар шкіри. Один раз на тиждень потрібно робити відлущування мертвих часток шкіри. Для цього використовуйте пілінг для тіла, який містить більші зернятка, ніж пілінг для обличчя, і діє різкіше й активніше. Така процедура допоможе видалити відмерлі клітини епідермісу, завдяки чому шкіра стає більш гладенькою і набуває здорового відтінку.
Що використовувати для пілінгу? Мжна використовувати готові засоби, а можна приготувати їх у домашніх умовах. Наприклад, за таким рецептом: 1 ст. ложку вівсяних пластівців і 1 ст. ложку пшеничних висівок переміщуємо, подрібнюємо, додаємо гарячу воду, щоб утворилася густа кашка. Отриману суміш наносимо на шкіру, коли вона висохне, обережно знімаємо її, а рештки старанно змиваємо водою.
Навіть найкраща і найрозрекламованіша пігулка не зможе так швидко заспокоїти нерви і зняти втому, як звичайна тепленька ванна. Слід нагадати, що перед тим, як зануритися в неї, треба старанно помитися під душем. Температура води не повинна перевищувати 35-38 градусів С. Перебування у ванні не варто робити довшим, ніж 15 хвилин. Ніколи не занурюйтесь у воду, щойно поївши.
Усім відомо, що Клеопатра приймала ванни з молоком та ароматними оліями. Ми теж можемо потішити себе такою купіллю. А ось іще гарний рецепт: 300-500 г пшеничного борошна у полотняній торбинці підвішуємо до крана, пускаємо воду, кілька разів віджимаємо торбинку. Така ванна буде корисною для жирної чи схильної до появи прищів шкіри.
Щоб заспокоїти нерви і зняти напругу, можна зробити собі таке водяне ложе: вода не тепліше 17 градусів С, у неї додати 5-10 крапель олії, жасмину, ромашки, лаванди чи валеріани. Відпочивайте на здоров’я! Радить чернігівська обласна газета "Біла хата".
Читайте також |
Коментарі (0) |