Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Валерія Дубіля спіймали на кнопкодавстві?
23-Жов-14 777 0.0 0
Під час виборів на кандидатів в народні депутати їх опоненти шукають всілякого роду компромати та намагаються їх поширити через ЗМІ. Тож редакція ПіК отримала серію фотографій на яких складається враження, що народний депутат від фракції «Батьківщина» голосує за кількох народних депутатів.

Фото зроблені з не надто вдалого ракурсу, тож залишаємо на розсуд читачів робити висновки щодо дій народного депутата. Але складається враження, що під час голосувань народний депутат щоразу рукою тягнеться спочатку до свого місця голосування, потім до місця голосування справа від себе, а потім зліва від себе.

Очевидно фото зроблені були зроблені або 12 серпня, або 02 вересня 2014 року, оскільки саме в цей день фракція «Батьківщина» прийшла до парламенту в білих футболках з написом «Вимагаємо ратифікації угоди з ЄС»

Додамо, що Конституцією та законодавством України заборонено голосувати за іншого депутата.

В своїй передвиборчій програмі 2012 року Валерій Дубіль також обіцяв голосувати лише за себе.

Вимога персонального голосування була одною з основних фракції «Батьківщина» коли та була в опозиції за часів Януковича.ПіКТеги:Батьківщина, вибори 2014, округ 205, кнопкодавство, Валерій Дубіль


Читайте такожКоментарі (0)
avatar