реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Кандидат від Дубіля поширює неправду про учасника АТО

22-Жов-14 1714 5.0 1
Кандидат у народні депутати по 205 виборчому округу Ігор Андрійченко публічно заявив, що його конкурент - спортсмен Андрій Дериземля під час свого агітаційного виступу заявив, що І.Андрійченко не був на фронті. В той час, як той є старшим лейтенантом і командує взводом зв'язку в зону АТО.

Ігор Андрійченко написав: "Думаю, що біатлоніст це робить за порадою свого наставника Валерія Дубіля, якого ми образили на дебатах. Брудно граєте хлопці - тому і програєте!".

Як відомо, Валерій Дубіль не став йти по своєму мажоритарному округу, а пішов на вибори за списком "Батьківщини". Але замість себе має намір провести до парламенту спортсмена - біатлоніста Андрія Дериземлю. Основну конкуренцію йому склали Валерій Куліч (Блок Петра Порошенка) та Ігор Андрійченко (Демократичний альянс).

Згодом Ігор Андрійченко повідомив, що вони таки поговорили з Андрієм Дериземлею і той, після посвідченння мобілізованого, більше не буде сумніватися у тому чи служив Андрійченко в зоні АТО.Теги:Андрій Дериземля, вибори 2014, округ 205, Ігор Андрійченко, Валерій Дубіль


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Ігоря Андрійченко в кандидати, висунув Дем.альянс и Громадянська позиція, Гриценка.
avatar