реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
В Чернігові почала робота Українська Національна рада
17-Груд-09 1359 0.0 0
Установчі збори чернігівського відділення УНР пройшли в літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського. Їх зібрав оргкомітет на чолі із підприємцем і громадським діячем Сергієм Кнуренком. А київську централю представляла почесний голова жіночої спілки імені Олени Теліги Ольга Кобець.

Установчі збори підтримали ідею створення нової громадської організації і обрали делегатів на установчий з"їзд. До цього часу обов"язки керівного органа обласної організації покладено на діючий оргкомітет у складі 5 осіб: Сергій Кнуренко, Олег Головатенко, Марія Винниченко, Василь Федорчук та Василь Чепурний.

На зборах у Чернігові дискусію викликало як питання про назву -- чи Національна рада чи Народа? так і про кандидатуру, яку варто підтримати українцям на наступних виборах. Госят з Києва агітувала за Віктора Ющенка, але в особі "свободівця" Олексія Коржа знайшла палкого дискутанта. Тому рішення про підтримку конкретної кандидатури на зборах не голосувалося.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Кобець, Українська Національна Рада, Кнуренко, музей Коцюбинського


Читайте такожКоментарі (0)
avatar