реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

В'ятрович вимагає від "Рошена" знести Маркса

Український інститут національної пам’яті вдруге надіслав листа до керівництва Київської кондитерської фабрики «Рошен», у якому нагадує про вимогу демонтажу пам’ятника Карлу Марксу на її території, в установленому Законом України порядку.

Як стало відомо зі звернень громадян, на території фабрики знаходиться пам’ятник К. Марксу, лідеру міжнародного комуністичного руху та співавтору «Маніфесту комуністичної партії».

Вчення «марксизму» стало підґрунтям для утвердження комуністичних тоталітарних режимів на території України та інших країн Східної Європи. Активна меморіалізація засновників комуністичної ідеології Карла Маркса та Фрідріха Енгельса (зокрема, шляхом масового встановлення на їхню честь пам’ятників) були важливою складовою пропаганди ЦККПРС комуністичного тоталітарного режиму.

Відповідно до українського законодавства, пам’ятник К. Марксу на території Київської кондитерської фабрики «Рошен» є символікою комуністичного тоталітарного режиму та підлягає обов’язковому демонтажу.

З огляду на значний суспільний резонанс, а також те, що Президент України Петро Порошенко визнав завершення процесу декомунізації питанням національної безпеки, звертаємося до ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» вдруге. Перший лист з нагадуванням про необхідність демонтажу пам’ятника К. Марксу Інститут надіслав 25 вересня 2015 р. На жаль, офіційної відповіді ми досі не отримали.Теги:Володимир Вятрович, декомунізація, Рошен, Київська кондитерська фабрика


Читайте такожКоментарі (0)
avatar