реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Усік переміг, а ви чого радієте?

Народ аж сциться від перемоги Усіка. Але дозвольте кілька зауважень...

Переміг. А вам що з того? Що особисто для вас змінилося? Та нічого. Хоча давайте по черзі.

Усік переміг і прославив Україну? Ні. Він прославив себе і більше нікого та нічого. Україна ніяк не прославилась. Те, що він начебто громадянин України для світу взагалі не має значення. Для України також, бо ані грошей, ані поваги, ані чогось ще Україна від його перемоги не отримала і не отримає.

Завдяки його перемозі світ дізнався про Україну? Ні. Хто не знав, той і не дізнався. А хто знав, то дізнався це не через Усіка. Він з собою не тягає карту світу, на якій пальцем тиче і показує "ось Україна і вона тут, і я звідти". Він може хоч 100500 разів огорнутись прапором, але більшість навіть не загуглить що то за прапор і звідки. Для світу жовтий та синій колір - то кольори Швеції. Розбиратись в якій вони послідовності і чому - ніхто не буде.

Усік пропагує спорт, а спорт - це здоров'я? Ні. Він пропагує бокс і до того ж професійний. Нема жодного простого, а тим більш професійного боксера, якому саме бокс додав чи поліпшив здоров'я.

То що ж змінила його перемога?
Нічого, окрім того, що він став ще більш популярним. А ця популярність надала йому можливість свої думки, коментарі, світогляд, переконання і прагнення доносити ще більшій аудиторії. Що у нього у голові та що саме він несе своїй аудиторії - всі чудово знають: ватність, зашореність, православ'я головного мозку, недалекість та схильність до підігрування політичним прагненням московитів.

Не було б цієї перемоги - кількість людей, які б підпали під його вплив була б менша. А так... ну ви у курсі...

Тож чому саме радіють люди? Що їм дала ця перемога? Що змінила? Багато що, але не на краще...

Анатолій ЯРОВЕДТеги:гібридна війна, бокс, Вата, Усік, окупований Крим, Анатолій Яровед


Читайте такожКоментарі (0)
avatar