реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
УМВС офіційно: Гребенюк не винен!
12-Січ-14 1348 0.0 2
Офіційна позиція УМВС України в Чернігівській області

В інтернет-виданнях області з’явилися публікації про внесення Демократичним Альянсом до «бази даних осіб, які порушують права громадян України» заступника начальника УМВС в Чернігівській області Едуарда Гребенюка. В них, зокрема, стверджується, що «він публічно 25 листопада 2013 року дав команду на знесення ЄвроМайдану в Чернігові у сквері імені Попудренка і безпосередньо керував погромниками».

Вважаємо, що оприлюднена інформація є надуманою і безпідставною. Кінцевою метою публікації є піар-акція політичних сил та чергова спроба дискредитувати міліцію та її керівництво. До того ж трактування подій відбувається непрофесійно і без юридичного підґрунтя.

Ініціатори розуміють, що в даний час дуже легко критикувати міліцію і що люди, яким не завжди подається об’єктивна інформація компрометуючого характеру по відношенню до співробітників міліції, не зможуть розібратися в тій чи іншій ситуації. Такі горе-піарники подають інформацію однобоко, без коментарів УМВС, тільки у потрібному та вигідному їм ракурсі.

В засобах масової інформації області багаторазово та безпідставно висвітлювалась інформація про розгін Чернігівською міліцією Євромайдану в м. Чернігові 25 листопада 2013 року.

СЗГ УМВС та керівництвом міліції області неодноразово надавалися роз’яснення, що міліція діяла згідно чинного законодавства, виконавчою службою було зачитано рішення суду, комунальною службою вилучено майно, ні один учасник події (яких було четверо) не отримав ніяких тілесних ушкоджень та в лікарню за допомогою не звертався.

Ні одна політична сила не прокоментувала слово «брутальний розгін», що стосується Чернігівського Євромайдану, бо насправді ніякого брутального знесення та розгону не було. Ці категоричні терміни використовувались лише для того, щоб підігріти протестні настрої людей та заставити вийти на площу.

Коментуючи зміст листівки «Кат Чернігівців», спрямованої проти заступника начальника УМВС в Чернігівській області полковника міліції Гребенюка Едуарда Миколайовича, де стверджується, що він «особисто керував розгоном Чернігівського Євро майдану 25 листопада 2013 року», а також повідомлення ряду Інтернет-ресурсів про внесення Гребенюка Е. М. до «бази даних осіб, які порушують права громадян України», складеної «Демократичним Альянсом», вважаємо, що ці факти є черговою спробою дискредитації керівництва УМВС в Чернігівській області.

Автори листівок дуже добре розуміють, що Гребенюк Е. М. не має повноважень давати вказівку суду, судовим виконавцям та комунальним службам, але свідомо вводять в оману мешканців міста та області, щоб підняти слабкий рейтинг своєї політичної сили.

Що стосується мешканців міста та області, керівництво УМВС висловлює вдячність людям за порозуміння і співпрацю. Новорічні та Різдвяні свята пройшли без грубих порушень громадського порядку.

Міліція захищає права та свободи громадян та охороняє громадський порядок. Керівництво УМВС запевняє, що ніякі провокації та спроби дискредитації співробітників міліції не вплинуть на якість роботи правоохоронців.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Фото Василя Чепурного


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:УМВС в Чернігівській області, євромайдан, Едуард Гребенюк


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Цікаво, що ця "позиція" з"явилася аж через 1,5 місяця після події.
Хоча треба подякувати і за це, бо всі інші силові структури, зокрема прокуратура,  та міський голова О. Соколов, що ініціював підленьке подання до суду, досі тупо відмовчуються.
avatar
2
Просто нещодавно з'явилася листівка "Кат чернігівців", із заголовком якої я геть не згоден...
avatar