реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

"Українська правда" - для ворогів України?

30-Бер-21 491 3.0 0
Московський Патріархат в Україні, який був створений у Харкові у 1992 році і вже 29 років використовується, як інструмент гібридної зброї проти України.

У цього квазірелігійного проекту є технологія. В них є два види спікерів: упороті російськомовні ватники - монархісти і лагідні україномовні урапатріоти. І одні і другі вже майже тридцять років розповідають, що вони патріоти і якщо в середовищі РПЦ в Україні уживаються такі крайнощі то це справжня Церква. Насправді це все окозамилювання. У цій релігійній організації немає нічого українського.

Співак Олександр Клименко, який називає себе священиком Московського Патріархату, якраз належить до табору «україномовних лагідних спецпризначенців» РПЦ в Україні, але він всеодно залишається лютим українофобом і патріотом «єдіной і недєлімой». Це дуже небезпечний і професійний агент, який використовує свою славу після перемоги у телевізійному шоу «Голос країни» для просування смертоносної ідеології «рускага міра».

Найбільше дивує, коли на перший погляд адекватне українське видання надає майданчик для спікерів, хай навіть не офіційних Московського Патріархату в Україні. Головна стратегія жодне українське медіа немає права надавати майданчик для просування проросійської агітації.

Звісно Українська правда може зауважити, що хотіли вивести цього агента на чисту воду. З ким буде наступне інтерв’ю? Пушилін? Пасєчнік? А може ексклюзив зі Скабєєвою?

Андрій КОВАЛЬОВ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Андрій Ковальов, УПЦ МП, агенти Москви, Українська Правда, РПЦ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar