Головна › Новини › Анонси подій
Українська художниця-портретистка Катерина Білетіна презентує чарівні образи жінок
03-Бер-15 1340 0.0 0
4 березня о 14.00 у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відбудеться відкриття виставки української художниці-портретистки Катерини Білетіної «Чарівна».

Таємничі процеси відтворення, що відбуваються навесні, тіні забутих предків, неповторні образи чарівних жінок — коло споконвічних тем, актуальних у будь-які часи. Саме ці теми намагається розкрити художниця у березневому проекті «Чарівна».

Катерина Білетіна (1977 р.н.) — живописець, книжковий графік, портретист. Живе і працює в Одесі.
Протягом останніх 9 років працює над темою «Український портрет» — серія живописних і графічних робіт, складених з портретів друзів та знайомих у національних костюмах різних регіонів України, а також портретів, створених на основі старовинних фотографій з альбому І. Гончара «Україна і українці».

Катерина — автор ілюстрацій до дитячих книг відомих українських та зарубіжних письменників — Лесі Ворониної, Ірен Роздобудько, Клауса Хагеррупа, Данути Вавілув.

У 1992 р закінчила живописне відділення Одеського художнього училища ім. М.Б. Грекова, майстерня В.М. Алікберова.
Гармонійне поєднання казкового і романтичного відрізняють роботи цієї талановитої художниці. Отримала академічну освіту в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури в м.Києві (майстерня історичного живопису професора Ф.М. Гуменюка).

Поетичне рішення образів, святковий колорит, емоційність властива роботам Катерини Білетіної.

Запрошуємо шанувальників мистецтва ознайомитися із творчістю сучасної української художниці-портретистки, виставка буде працювати до 5 травня 2015 року.

Сергій ЧЕРНЯКОВ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:портретисти, катерина Білетіна, НАІЗ Чернігів стародавній, майстерня Гуменюка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar