Україна запускає «логістичний локдаун» для російської армії в тилу – Федоров
Україна запускає окрему програму «Логістичний локдаун» для масштабування middle strike ударів та системного знищення російських спроможностей на оперативній глибині. Про це повідомив міністр оборони України Михайло Федоров.
За його словами, завдання програми – ще більше посилити тиск на росіян у тилу та позбавити їх можливості вести активні штурмові дії.
«Останнім часом Україна поступово перехоплює ініціативу на фронті. Ціна просування для росіян постійно зростає. Якщо в жовтні ворог втрачав 67 військових на один квадратний кілометр просування, то у квітні – вже 179. Росія зазнає рекордних втрат: понад 35 тисяч вбитих або важкопоранених військових щомісяця. І ми продовжуємо нарощувати темп. За останні місяці ми вчетверо збільшили знищення ворожої логістики, складів, техніки, командних пунктів та маршрутів постачання на оперативній глибині. Уже помітна закономірність у дашбордах: що більше знищується логістики росіян, то менше штурмових дій відбувається на ЛБЗ», – сказав Федоров.
Голова Міноборони стверджує, що одним з ключових факторів цієї зміни стали стратегічні рішення щодо масштабування middle strike спроможностей.
«Після вимкнення Starlink для росіян це стало ще одним фактором технологічної переваги України на полі бою. Тому наше завдання зараз – максимально масштабувати middle strike та в координації з військовими створити для ворога повний «логістичний локдаун». У межах першого етапу програми Міністерство оборони разом з Генеральним штабом виділило додаткові п'ять мільярдів гривень безпосередньо для військових на закупівлю сучасних засобів middle strike. Паралельно в межах другого етапу програми централізовано запускаємо тендери на закупівлю великої партії засобів middle strike. Уже влітку результати централізованих закупівель middle strike стануть відчутними на фронті. Ворог навіть на великій відстані від лінії бойових дій більше не почуватиметься в безпеці», – резюмував міністр.
Новини Донбасу
За його словами, завдання програми – ще більше посилити тиск на росіян у тилу та позбавити їх можливості вести активні штурмові дії.
«Останнім часом Україна поступово перехоплює ініціативу на фронті. Ціна просування для росіян постійно зростає. Якщо в жовтні ворог втрачав 67 військових на один квадратний кілометр просування, то у квітні – вже 179. Росія зазнає рекордних втрат: понад 35 тисяч вбитих або важкопоранених військових щомісяця. І ми продовжуємо нарощувати темп. За останні місяці ми вчетверо збільшили знищення ворожої логістики, складів, техніки, командних пунктів та маршрутів постачання на оперативній глибині. Уже помітна закономірність у дашбордах: що більше знищується логістики росіян, то менше штурмових дій відбувається на ЛБЗ», – сказав Федоров.
Голова Міноборони стверджує, що одним з ключових факторів цієї зміни стали стратегічні рішення щодо масштабування middle strike спроможностей.
«Після вимкнення Starlink для росіян це стало ще одним фактором технологічної переваги України на полі бою. Тому наше завдання зараз – максимально масштабувати middle strike та в координації з військовими створити для ворога повний «логістичний локдаун». У межах першого етапу програми Міністерство оборони разом з Генеральним штабом виділило додаткові п'ять мільярдів гривень безпосередньо для військових на закупівлю сучасних засобів middle strike. Паралельно в межах другого етапу програми централізовано запускаємо тендери на закупівлю великої партії засобів middle strike. Уже влітку результати централізованих закупівель middle strike стануть відчутними на фронті. Ворог навіть на великій відстані від лінії бойових дій більше не почуватиметься в безпеці», – резюмував міністр.
Новини Донбасу
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



