реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Україна відповіла адекватно на дії Ізраїлю

Ізраїль запроваджує обмеження на в'їзд для громадян країн із безвізовим режимом в'їзду, включно з Україною. Посол України Євген Корнійчук заявив, що Київ буде змушений вдатися до заходів у відповідь, але відкритий для діалогу з Ізраїлем із цього питання.
Про це ідеться в повідомленні посольства України в Ізраїлі.

У дипустанові зазначили, що з 1 липня громадяни країн з безвізовим доступом до Ізраїлю, включно з Україною, мають подати заяву на отримання дозволу ETA-IL на проживання до 90 днів.

У посольстві нагадали, що Україна та Ізраїль підтримують тісні зв'язки з моменту розроблення безвізової політики у 2010 році.

"Однак нещодавні дії Ізраїлю, як-от обмеження на в'їзд для українських біженців і відмова у в'їзді багатьом українцям, обірвали ці відносини. Остання вимога фактично припиняє безвізовий режим. У відповідь Україна запровадить аналогічні вимоги попереднього затвердження для громадян Ізраїлю, включно з паломниками. Ця взаємна акція вплине на тисячі релігійних паломників, які щорічно відвідують Україну", — сказав Корнійчук.

За його словами, у Києві розглядають формат електронних віз. Ця взаємна акція вплине на тисячі релігійних паломників, які щорічно відвідують Україну.

Водночас посол наголосив, що Україна, як і раніше, відкрита для діалогу з Ізраїлем для обговорення і "переговорів про ці зміни в політиці поїздок на благо обох країн".
Суспільне/НовиниТеги:Україна - Ізраїль, Євген Корнійчук


Читайте такожКоментарі (0)
avatar