реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

У річку Десна вселено понад дві тисячі екземплярів молоді коропа

05-Жов-21 402 0.0 0
Четвертого жовтня 2021 року до річки Десна, в районі «теплого каналу», поблизу м. Чернігів було випущено 2 307 екземплярів молоді коропа, загальною вагою 150 кг. Середня наважка однієї особини становила 65 г.

Вселення здійснювалось за рахунок компенсаційних коштів за завдані збитки рибному господарству України від проведення детальної геолого – економічної оцінки пісків ділянки «Жавинська» у межах Киїнської громади Чернігівського району.

Замовником даних робіт виступало ТОВ «Північ Будресурс». Зарибок, на суму 18 тис грн., закуплений в ПрАТ «Чернігіврибгосп».

Вселення проводилося відповідно до Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Мінагрополітики від 07.07.2012 № 414.

Контроль за процесом зариблення та охорону місця вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області.
Під час зариблення, також були присутні спеціалісти Державної екологічної інспекції у Чернігівській області та представники замовника.

«Шановні рибалки – любителі, будьте свідомими, якщо в цей період ви спіймаєте на вудку чи спінінг молодь коропа, будь ласка випустіть її до водойми. Дайте рибі акліматизуватися та підрости», - наголосив начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.за інф. Чернігівського рибоохоронного патруля


Теги:рибоохоронний патруль, зариблення, рибоохорона, Екологія, рибінспекція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar