реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
У Прилуках підняли прапор Євросоюзу
27-Лис-13 1128 5.0 1
26 листопада Прилуцька координаційна рада захисту української державности у Прилуках на Чернігівщині організувала віче на підтримку евроінтеграції. Націоналісти міської та районної організацій Всеукраїнського об'єднання "Свобода" як співзасновники ради активно підтримали цю ініціятиву.

Захід, що відбувся біля пам'ятника Тарасові Шевченку, вів керівник Прилуцької міської організації ВО "Свобода" Іван Тютюнник. На підтримку евроінтеграційного курсу України зібралося близько півтори сотні прилучан.

Розпочав віче очільник обласної організації "Свобода" Костянтин Лубенцов. Націоналіст розповів присутнім про події на Евромайдані та зачитав резолюцію народного віча "За европейську Україну" від 24 листопада.

"Підтримаємо учасників Евромайдану, підтримаємо своє майбутнє. Сьогодні це єдиний шанс змінити своє життя та життя наших дітей", – звернувся до присутніх голова Прилуцької районної організації ВО "Свобода" Юрій Щербина.

Настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ КП), протоієрей Віталій Юрочко зазначив, що наш обов'язок бути не байдужими під час творення нашого майбутнього.
Перед присутніми виступив також голова фракції ВО "Свобода" у Прилуцькій міській раді Дмитро Барнаш. Свободівець зачитав резолюцію Прилуцького народного віча.

"Основні вимоги:
1. Підтримати резолюцію, оголошену на Европейській площі міста Київ;
2. Домогтися від депутатів Прилуцької міської та районної рад винесення та ухвалення рішення щодо звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України із закликом підтримати евроінтеграційний шлях України;
3. Вимагати від депутатів Прилуцької міської та районної рад винести на голосування та підтримати проєкт рішення "Про використання Прапора Евросоюзу в місті Прилуки".

Мета рішення – підняття прапору Евросоюзу біля будівель міської та районної рад поряд із Державним прапором України", – йдеться в резолюції.
Наостанок учасники віча підняли прапор Европейського Союзу біля будівлі Прилуцької міської ради та заспівали державний славень.

ВО «Свобода»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Прилуки, Свобода, євромайдан


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Європрапор був переданий у Прилуки з Чернігівського евромайдану "Чернігів обирає ЄС!"
Це один з двох європрапорів, які вдалося врятувати 25 листопада 2013 року від міліцейських погромників.
avatar