реклама партнерів:
Головна › Новини › Проблема

У Прилуках мітинг проти закриття стратегічного підприємства

Під стінами прилуцького заводу «Білкозин» відбувається мітинг робітників підприємства, які вимагають від власників погасити заборгованість по зарплаті, що не виплачувалась з лютого цього року. Мітинг працівників також підтримали активісти мережі громадянської дії «ОПІР».

«В наслідок непродуманої політики, в 2007-му році унікальний за своїм обладнанням завод, було продано російським інвесторам які не виконують взятих на себе зобов’язань. Наразі «Білкозин» має борг у 100 млн. грн.» - говорить координатор ОПОРУ в Чернігові, кореспондент газети "Сіверщина" Олександр Ясенчук.

Також він повідомив, що це вже не перший пікет працівників заводу, нещодавно вони проводили мітинг під стінами Кабміну.

«Проблему можна вирішити на державному рівні, проте, влада не бажає втручатись в ситуацію, незважаючи на те, що наноситься серйозний збиток економіці країни», - зазначив Ясенчук.

Довідка: «Білкозин» - єдине за специфікою підприємство в Україні, та досить конкурентноздатне у Європі. Завод спеціалізується на виготовленні колагенової (білкової) екологічно чистої оболонки для ковбас, сосисок та інших харчових виробів.

Керівництво заводу, точніше група, котрою керує людина якою нині активно цікавляться російські правоохоронні органи Барсуков (Кумарин) –«нічний губернатор Петербурга». Дана група має у власності друге подібне в СНД підприємство Лужський завод «Білкозин».

Народний депутат, член оргкомітету «ОПОРУ» Андрій Парубій направив в прокуратуру звернення щодо порушення керівництвом заводу законодавства про працю.Теги:Олександр Ясенчук, Прилуки, опір, Білкозин, Андрій Парубій


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Ото ж Кучма і розпродав чужинцям наше майно, стратегічне --а тепер люди страждають і економіка України. А рудий тарган радіє, що в олігархів заводи працюють...
avatar