реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

У парк природи "Беремицьке" привезли молоду сарну

До парку природи "Беремицьке", що розташований в Козелецькому районі, було привезено молоду сарну з Київщини, інформують природоохоронці.
Вони дякують Ірині Мурзі за те, що не покинула тварину в біді і привезла до парку.

Минулого року сюди потрапила сарна Бембі, що вже виросла та випущена на заповідну територію. Її можете зустріти під час екскурсій на території парку природи.

Бажаючі можуть долучитись до роботи природоохоронців та фінансово підтримати проекти з реабілітації диких тварин та птахів в парку за посиланням: https://bbco.com.ua

Створення парку природи «Беремицьке» розпочалося ще навесні 2015 року, а офіційне відкриття його відбулося у жовтні 2017 року. Діяльність парку спрямована на збереження і комплексне вивчення унікальних природних комплексів Чернігівського Придесення, їх ефективного використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових та просвітницьких цілях.
Тут можна зустріти близько 70 видів пташок та тарпаноподібних коней, козуль, європейських ланів, туроподібних биків, зайців, а цього року у парк завезли сайгаків.Теги:сарна, парк природи Беремицьке, Природа


Читайте також


Коментарі (0)
avatar