Головна › Новини › ПОДІЇ
У Ніжині демонтували постамент пам'ятника Лєніну. А в Чернігові коли?
28-Жов-16 577 5.0 0
Працівникам комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” випала велика честь. Сьогодні розпочато демонтування постаменту символу комуністичної епохи – В. Леніна.

Сам пам`ятник був збудований у радянські часи а саме в 1974 році скульптором О. О. Ковальовим і архітектором В. К. Жигуліним та був демонтовано 21 лютого 2014 року, а от постамент залишився. Він складається з відполірованих гранітних плит рожевого кольору та двох суцільних тумб, які потрібно обережно демонтувати, щоб вони ще послужили для подальшого благоустрою у місті. Працюють кращі робітники підприємства. Роботи тривають.

На нараді комунальників, що відбулась 27 жовтня, обговорювалася можливість встановлення на тому місці головної ялинки міста. Проте Генадій Чернишов, начальник відділу з надзвичайних ситуацій, запевняє, що таке місцерозміщення буде небезпечним для громади.
Тож, що буде на місці колишнього постаменту Леніну, стане відомо з часом, пише сайт Уненіж.Теги:декомунізація, Ніжин, демонтаж


Читайте такожКоментарі (0)
avatar