Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
У Чернігові можуть ліквідувати районні ради
09-Чер-19 276 0.0 0
Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко ініціює обговорення питання про доцільність існування районних рад у місті. Їх сьогодні дві – Деснянська і Новозаводська. Ліквідація в даному проекті – це не призначення виборів до районних рад і на дві третини зменшення депутатів у місті.

Ініціатива про ліквідацію районних рад у Чернігові дуже давня – ще з початків незалежності Народний Рух відстоював таку ідею, але до нього не прислухались і місто продовжує утримувати два апарати чиновників, які просто дублюють роботу міської ради.

Натомість противники ліквідації називають це обмеженням самоуправління. Так голова Деснянської районної в місті Чернігові Володимир Грецький каже: «Навіть, якщо депутатів, які фактично не потребують на себе витрат, не буде, то залишиться потреба у функціях, які зараз виконують працівники в радах. Тому штат рад буде або переведений у районні адміністрації, або в управління міської ради».
"Голос України"Теги:Чернігівська міська рада, ліквідація райрад, Владислав Атрошенко, Новозаводська рада, деснянська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar