реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

У Чернігові молилися за патріарха Вафоломія та українську владу

Вперше православні Чернігівщини у храмах Київського патріархату молилися не тільки за свого Патріарха Філарета, але й за константинопольського патріарха Варфоломія I, Президента Петра Порошенка та Верховну Раду і за успіз розпочатої ними справи визнання автокефалії українського православія.

Молебень пройшов і у кафедральному храмі Чернігівської єпархії - в Катерининській церкві. Його очолив архієпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар Синоду Української Православної Церкви Київського патріархату Євстартій у співслужінні священиків собору.

Серед мирян молилися голови обласних адміністрації та ради Валерій Куліч і Ігор Вдовенко, заступник міського голови Ольга Хоніч, заступник директора департаменту культури, туризму, національностей і релігії ОДА Павло Веселов.

Нагадаємо, Вселенський Патріарх Варфоломій I, як перший по честі серед глав православних церков світу, розпочав розгляд звернень світської та церковних влад України про визнання автокефалії (незалежності) українського православія для створення єдиної Помісної православної Церкви в Україні. УПЦ Московського патріархату участі в цьому процесі не бере, оскільки є залежною частиню Російської церкви.

Фото Віктора КОШМАЛАТеги:Катерининська церква, Євстратій, Чернігівська ОДА, автокефалія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar