реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
"Тризуб" попередив Януковича: візьмемо зброю!
23-Лис-13 1619 0.0 2
"Тризуб" імені Степана Бандери оприлюднив офіційну заяву з приводу поточної ситуації в українській політиці:

"Янукович і його проросійська кримінально-олігархічна банда 21 листопада прийняла рішення ліквідувати Незалежність України, шляхом втягування нашої держави у новітній імперський проект під назвою «Митний союз».

У зв’язку з цим, Головне командування ВО «Тризуб» ім. С.Бандери уповноважено офіційно заявити наступне:

Дії режиму внутрішньої окупації по реалізації так званого промосковського курсу є зрадою національних інтересів України і тягнуть за собою знищення державного суверенітету та територіальної цілісності держави Україна, а отже, є державною зрадою, що має бути покарана.

Виходячи із положень діючої Конституції України, (ст. 17 «Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу»), ми заявляємо про те, що втягування України в новітнє імперське ярмо тягне за собою оголошення війни Україні та українському народові, а отже, потребує активної протидії.

У випадку реалізації так званої євразійської інтеграції, тобто спроби відновлення видозміненого Радянського Союзу, ВО «Тризуб» ім. С.Бандери оголошує широкомасштабну мобілізацію свого членства та прихильників, з метою дієвого захисту свободи та незалежності нашої Батьківщини.

Ми офіційно заявляємо, що у випадку продовження втягування України у будь-які новоімперські кремлівські утворення, ми візьмемо зброю в руки і всіма доступними нам засобами будемо стояти на заваді планам Кремля та її «П’ятої колони», захищаючи незалежність держави Україна.

Ми усвідомлюємо, що наші дії по захисту суверенітету держави викличуть спротив силових структур режиму та імперсько-російських чекістських організацій, а тому звертаємося до нашого членства і прихильників із закликом приготуватися до ведення національно-визвольної боротьби іншими, більш дієвими, методами та засобами.

Наша Організація «Тризуб» ім. С.Бандери не творилася задля самої організації, а тому, усвідомлюючи, що під час Окупації боротьба ведеться не тільки і не стільки легальними засобами, ми лишаємо за собою право на припинення діяльності «Тризуба» у тій формі, в якій він існував двадцять років. Нова боротьба вимагає нових методів і організаційних підходів!

Смерть режиму внутрішньої окупації!
Слава Національній революції!
Слава Україні!

Провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош
Головний командир ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Андрій Стемпіцький"


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:суверенітет, окупація, євроінтеграція, тризуб


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Всі українці мають стати під прапор тризуба на захист України. Смерть окупантам!
avatar
2
А кому ж тоді землю орати, хліб пекти та вас, молодих-зелених "геволюціонегів", годувати? Кому двори вимітати після листівок всяких грантожерів? 

«Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? […] Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат «бей разруху!» — Я смеюсь. […] Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займется чисткой сараев — прямым своим делом, — разруха исчезнет сама собой». ©
avatar