реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Традиційні церкви виступили проти "сексуальних реформ"

Вчора Рада Церков ухвалила резолюцію про захист традиційних сімейних цінностей. У ній заявляють, що в Україні маргіналізують і обмежують у правах більшість заради інтересів меншості, протиприродні явища представляють як норму, популяризують одностатеву сексуальну орієнтацію.

Представники церков скаржаться на наступ на свободи вираження поглядів і свободи віросповідання, цькування релігійних діячів і прихильників традиційних сімейних цінностей, силове свавілля щодо учасників просімейних мітингів і активістів.

Коротше, Рада церков нарешті звернула увагу на питання, котре давно перезріло.

Характерно, що високопоставлені церковні бюрократи на теплих місцях не поспішають вступати у протистояння, котре давно ведуть звичайні їх єдиновірці. Посадовці традиційних церков не хочуть ставити під ризик свої ексклюзивні стосунки з владою, котра під впливом «іноземних партнерів», як більшовики століття тому, проводить «сексуальні реформи», в т.ч. силою закриваючи рота опонентам.

Поліція вже котрий рік незаконно застосовує насилля і затримує просімейних активістів, але це ієрархи традиційних церков не надто коментують. На відміну від, приміром, протестантських спільнот, котрі більш рішуче виявляють свою позицію. Не дивно, що навіть у регіонах з дуже великим впливом ПЦУ/УПЦ/УГКЦ протестанти подекуди вже зрівнялися по своєму впливу з «традиційниками».

Ігор ЛУЦЕНКОТеги:ЛГБТ, Ігор Луценко, Всеукраїнська рада церков, сімейні цінності, сім'я


Читайте такожКоментарі (0)
avatar