Головна › Новини › ПОГЛЯД
Тарифи - то надто складно для профанів
01-Груд-19 687 5.0 1
Шановна команда Зеленського, чи можна хоча б на вихідні залишити націю без Ваших «сенсацій» і відеороликів?
Ну, справді, я вже не можу стільки плакати і сміятися...

Новий ролик про тарифи нікого не залишить байдужим.

По перше, таке враження що це нелегальна зйомка, бо учасники зустрічі несуть повну маячню і відчайдушно намагаються перекласти провину за ріст комунальних тарифів один на одного.

По друге, таке враження, що половину з них витягнули з ліжка, іншу половину - з нічного клубу. І точно всім не до тарифів.

По третє, що робити цієї зими - ніхто не знає, а от концепція на зими 2021/22 років - готова. Для тих, хто доживе. А там 50/50: концепція спрацює або ні.

Маємо сумний факт: тарифи ростуть, а не падають, ціна на газ наче впала, але ніт.
А «фіксована ціна» це взагалі рулетка: якщо транзит збережеться - то Ви переплатите 2000 грн за 1000 кубів, а якщо ні - то ще доплатите 2000 грн. В будь-якому випадку, як не лягай - все одно секс найсексуальніша партія Вам гарантує. Причому, секс, де не Ви, а Вас!

Сумно, коли найвище керівництво держави геть не розуміє ціноутворення тарифу на опалення, які його механізми і як на них впливати.

І просто розчулює, що це самі викладають в ефір, де дурь кожного на лиці.

Влада профанів і ідіотів

Enjoy Зе Ролік!

Володимир ОМЕЛЯН, колишній міністр інфраструктури

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/videos/10157150949703439/UzpfSTEwMDAwMjExMDIxMjQzMDoyNjQzMzg2MTc5MDc1MDMw/Теги:тарифи, команда ЗЕ, уряд Гончарука, Володимир Омелян, ціна на газ


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Складається враження шо цих клоунів на самокатах і вєліках хтось поставив на високі посади і підсовують на підпис готові рішення і закони.
avatar