Головна › Новини › Місто
"Свободівці" проти пам'ятника судді, який садив борців за Україну
14-Квіт-14 1066 0.0 0
13 квітня на вічі громади в Прилуках активісти міської та районної організацій Всеукраїнської об’єднання «Свобода» виступили проти проєкту рішення щодо установку б’юста судді, який був причетний до політичних переслідувань борців за незалежність України.

У місті Прилуки колишні та нинішніх представників Партії регіонів і Компартії найближчим часом планують встановити б’юсти містянам-учасникам Другої світової війни. Серед списку людей, яких хочуть вшанувати «регіонали» та комуністи, є ім’я прилуцького судді Григорія Шекері, який із 1974 року працював головою міського суду. Свого часу, Шекеря засудив до тюремного ув’язнення борця за волю та незалежність України Петра Рубана.

«Свободівці вважають встановлення б’юсту Шекері наругою над всіма патріотами, які віддали своє життя за незалежність України. Націоналісти Прилуччини не допустять паплюження пам’яти борців за волю України», – зазначив у своєму виступі голова Прилуцької міської організації ВО «Свобода» Іван Тютюнник.

Відповідну заяву зі зверненням до виконувача обов’язків міського голови Прилук із вимогою не допустити встановлення пам’ятного б’юсту було зачитано на недільному вічі громади міста.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Прилуки, дисиденти, рух опору, Петро Рубан


Читайте такожКоментарі (0)
avatar