Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
США закликають Росію розслідувати вбивство Політковської - Мазепи
07-Жов-17 694 0.0 0
США закликають російську владу знайти замовників вбивства російської журналістки і правозахисниці Анни Політковської, яка була вбита 7 жовтня 2006 року в Москві.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Ми продовжуємо закликати Росію знайти і притягти до відповідальності особу чи осіб, хто давав наказ, планував і фінансував цей жахливий злочин», – заявила речниця Державного департаменту США Гізер Науерт напередодні чергової річниці вбивства Анни Політковської.

7 жовтня минає 11 років відколи в Москві в під’їзді свого будинку була вбита оглядачка російської «Новой газеты» Анна Політковська. Замовника вбивства досі не названо. Анна Політковська була відома критичними матеріалами про російську владу, ситуацію в Чечні і на Північному Кавказі. За звинуваченням у вбивстві засуджені п’ять осіб. 5 жовтня 2006 року Анна Політковська востаннє брала участь в ефірі «Радіо Свобода».

Анна Політковська мала дівоче прізвище Мазепа і рід її походить з села Костобобрів Семенівського району Чернігівської області.Теги:Чечня, режим Путіна, Мазепа, Анна Політковська


Читайте такожКоментарі (0)
avatar