реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Справа Шеремета: ветерани АТО вимагають переконливих доказів та анонсували масові протести

25-Трав-20 658 0.0 0
Київська міська спілка ветеранів АТО вимагає надати переконливі докази або змінити запобіжний захід Андрію Антоненку та Юлії Кузьменко, які є підозрюваними у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це йдеться у відеозверненні Спілки, повідомляє Прямий

За словами голови Київської міської спілки ветеранів АТО Ігора Марі, військовий і музикант Андрій Антоненко "Ріфмастер" та волонтер Юлія Кузьменко перебувають у тюрмі за справою Шеремета вже майже пів року.

"Ми, представники Київської міської спілки ветеранів АТО яка є частиною Руху Ветеранів України, не бачимо переконливих доказів їхньої провини у цьому злочині", - сказав голова організації.

Також зазначається, що у випадку з Андрієм Антоненком і Юлією Кузьменко вбачають очевидне порушення їхнього права на захист та справедливий суд.

"У своїй останній публічній пресконференції президент, як гарант Конституції, переклав відповідальність на міністра внутрішніх справ. Після цього вся країна побачила, як майже миттєво справа була передана в суд, тобто слідство переклало відповідальність на прокуратуру", - йдеться у заяві.

На думку ветеранської організації, це свідчить про те що "презентовані докази сміховинні, мотиви незрозумілі й найгірше - в голову кутка поставлені політичні забаганки".

"Вимагаємо від влади або надати переконливі докази причетності Ріфа та Юлі на наступному засіданні, або, якщо набір так званих доказів залишиться тим самим, вже на наступному засіданні звільнити їх з-під варти, обравши інший запобіжний захід", - заявили ветерани.

"В разі невиконання цієї вимоги – я і моя організація та Рух ветеранів України розпочнуть низку протестів по всій Україні", - наголосив Ігор Марі.Теги:Андрій Антоненко, АТО, Протести, справа Шеремета


Читайте такожКоментарі (0)
avatar