реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Штаб Майдану хоче нових виборів
25-Лют-14 1254 0.0 0
Звернутися до керівництва Верховної Ради з вимогою проведення позачрегових парламентських та місцевих виборів вирішив обласний штаб національного спротиву.

Обговорено інформацію про контроль за діяльністю податкової та прокуратури, оскільки надходять сигнали про вивезення якихось документів. Члени штабу переконані: якщо відшкодування ПДВ здійснюється за день-два, то це є відмиванням коштів, виведенням їх з України. Штаб вважає необхідним створити систему контролю за роботою органів влади.

В тому числі вивчається питання про створення люстраційних комітетів, які мають перевірити всіх державних службовців, що мають чи мали право підпису на фінансових документах на предмет їх причетності до корупції

Обговоривши питання про обрання та призначення кандидатур на різні посади в органах влади від імені Майдану без узгодження з Майданом, штаб ухвалив попередити всіх учасників кадрових призначень: метою Майдану є перезавантаження системи влади, а не заміна одних осіб на інших, хоч би вони й були з опозиційних партій. Тому будь- яке призначення без погодження з Майданом, але від імені Майдану розглядатиметься штабом національного спротиву як підкилимні ігри, як паразитування на ідеї Майдану.

Василь ЧЕПУРНИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, кадрові призначення, штаб спротиву, Чернігів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar