реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Що нам робити з росіянами в Криму?

Під час чергової веселої ночі в Миколаєві чомусь думав про Крим.

Ось ми його повернули, а що робити з людьми там? Нелюди, які приїхали з березня 2014 - тут все зрозуміло, на баржі і дамой за 24 години. Ті, які чинили злочини - теж все просто, у в’язницю надовго. Кримські татари і українці - поза підозрою, щонайменше, щиро хочеться в це вірити.

А от для переселенців з Росії до 2014 р., всіх цих пенсіонерів всесоюзного значення, їх дружин і внуків, російських підводників і командирів, які після холодного Мурманська чи засраного Владіка вирішували провести решту життя в українському Криму - все ж мабуть доцільно ввести інститут поновлення українського громадянства: обов’язкова здача іспиту на володіння українською мовою, знання історії і культури України, бездоганна кредитна і публічна власна історія.

По перше, так нарешті Крим стане україномовним. По друге, всі любителі руZкого міра, яким побудова щелеп не дозволяє вивчити мову країни перебування, повернуться в ареал свого існування. Тому, якщо хочете залишитися в Криму і любите Україну - не марнуйте час в окупації, вчіть мову і історію народу, який вас прийняв.

І жодної російської школи, жодного пам’ятника «руZкой слави» не повинно залишитися в Криму.Містам і селам повинні бути повернуті історичні кримськотатарські, українські чи навіть скіфські назви.Щоб і московського духу на нашій землі не було!

Ударом безпілотника по окупованому Севастополю, якому теж треба буде повернути історичну назву - Корсунь, задоволений.
Вітаємо окупантів з початком.
Далі буде більше!

Володимир ОМЕЛЯН

На фото: на подвір'ї ЧФ РФ після удару українського безпілотникаТеги:Володимир Омелян, Севастополь, звільнення Криму, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar