Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Сейшели - для кожного українського підприємця!
02-Лют-18 480 0.0 0
Слова генерального прокурора України Юрія Луценка про доступність відпочинку на Сейшелах для середнього класу варто перетворити на виборчий слоган.

Про це заявив Майкл Карпентер, колишній заступник помічника глави Пентагону з питань України та Євразії в адміністрації Барака Обами, а нині директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті у Twitter.

Родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з видом на океан комплексу Four Seasons Resort, найдорожчого готелю Сейшелів. Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся щонайменше у 52 тисячі євро.

Сам Луценко назвав відпустку на островах "не надмірним" і таким, "що собі дозволяє середній клас".

Саме ці слова генпрокурора не залишив без уваги колишній високопосадовець уряду США.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко каже, що відпочинок на курорті "Four Seasons2 на Сейшельських островах є 2чимось, що собі може дозволити типовий українець середнього класу". Це може стати прекрасним виборчим слоганом,
– заявив Карпентер.

Коментатори оцінили і слова Луценка про те, що саме подарунок від сина зробив можливою коштовну мандрівку.

У той же час менеджер програм Євразії у Center for International Private Enterprise (США) Ерік Карл Гонц написав, що українцям потрібно відкладати гроші майже 20 років, щоб дозволити собі такий відпочикок як Луценко.

Звичайна середня заробітна платня на рік у Києві, а це найбільша в Україні, приблизно 3700 доларів. Тож звичайному киянину знадобиться 17 років, щоб відкласти гроші на такий відпочинок для "середнього класу,
– відзначив Гонц.
24 каналТеги:Юрій Луценко, Сейшели, Мальдіви, Генеральна прокуратура


Читайте такожКоментарі (0)
avatar