реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

СБУ вивчає церковний кримінал

СБУ розслідує скандал довкола священиків Запорізької єпархії УПЦ МП, які відмовились відспівувати дворічного хлопчика через те, що він був хрещений в УПЦ Київського патріархату. Про це повідомила речниця генпрокурора України Лариса Сарган на Facebook.

За її словами, кримінальну справу відкрили через порушення рівноправності громадян.

Пані Сарган уточнила, що представники Запорізької єпархії УПЦ МП "допускають вибірковий підхід до здійснення релігійних обрядів" і надають перевагу тим, хто хрестився в УПЦ МП.

Вона повідомила, що такі дії представників церкви "ображають почуття громадян у зв'язку з їх релігійними переконаннями".

Речниця додала, що в УПЦ МП засуджують спілкування священиками українською, "чим принижують національну честь громадян України".

"Серед парафіян храмів розповсюджується інформація про необхідність об'єднання України з Росією та засуджується Європейський напрям розвитку нашої держави, засуджується проведення антитерористичної операції, а також виправдовуються агресивні дії Російської Федерації щодо України", - зазначила пані Сарган.Теги:московський патріархат, Запоріжжя, СБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar