реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Сайти влади і "Регіонів" упали. Початок революції?

02-Лют-12 1073 0.0 0
Станом на 23:30 середи офіційний сайт Служби безпеки України не працює. З проблемами також відкриваються сайти Кабінету Міністрів і Верховної Ради. Повністю не працює офіційний сайт Партії регіонів.
Як відомо, впродовж вечора 1 лютого ці сайти постійно "видавали" помилки.

Сайт президента працював з перебоями з самого ранку, а потім перестав. У вівторок ввечері сайт МВС став недоступний після того, як стало відомо, що міліція закрила відомий український файлообмінник ex.ua.

У МВС пояснили, що офіційний сайт міністерства тимчасово недоступний "через велику кількість відвідувачів, а також можливих DОS-атак".

У середу у міліції заявили, що сайт досі не працює і порадили заходити на сторінку МВС у Facebook.

У соціальних мережах можна знайти заклики і конкретні поради, як збільшити тиск на сервери президентського сайту, щоб він не витримав навантаження.

У свою чергу адміністрація Ex.ua на своїй сторінці у Facebook попросила своїх прихильників не нападати на сайти держустанов.

"Друзі, нам дуже приємно, що цей важкий час ви переживаєте разом з нами. Прохання не здійснювати жодних протизаконних дій стосовно держструктур, все треба вирішувати з розумом. Залишайтеся з нами", - сказано в повідомленні.

Українська правдаТеги:сайти влади, хакерська атака


Читайте такожКоментарі (0)
avatar