реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Рудьковський і Семінський: два чоботи - пара

16-Бер-21 543 0.0 0
Можлива розмова народного депутата Олега Семінського (фракція "Слуга народу") з екс-міністром транспорту Миколою Рудьковським про його готовність заплатити $7 млн, щоб потрапити до виборчого списку будь-якої партії, була давно і не має стосунку до партії "Слуга народу", заявляє перший заступник голови однойменної фракції Олександр Корнієнко.

"Як я зрозумів, ці розмови були досить давно, вони стосуються тих етапів, коли про партію "Слуга народу" точно не йшлося, а може йшлося, але не в такому плані, що вона балотуватиметься до Верховної Ради", - сказав Корнієнко на брифінгу в понеділок увечері. Про це розповідає Інтерфакс- Україна

За словами Корнієнка, в розмові Семінського і Рудьковського йшлося нібито про партійний список, а Семінський балотувався як мажоритарник у 205-му окрузі.

Корнієнко вважає, що говорити про якісь підозри на адресу "Слуги народу" тут не варто.

Раніше в ЗМІ було оприлюднено аудіозапис нібито розмови чинного депутата від "Слуги народу" Олега Семінського з екс-нардепом і колишнім міністром транспорту України Миколою Рудьковським. Згідно з аудіозаписом, чинний депутат від партії "Слуга народу" готовий був витратити до 7 мільйонів доларів на отримання мандата.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Рудьковський, Слуга народу, Семінський, Корупція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar