реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Російська авіація бомбардувала українське місто Щастя

3 вересня два винищувачі ВПС Російської Федерації по-братськи скинули бомби на українське місто Щастя, що знаходиться біля Луганська і є містом- супутником обласного центру.

Вночі місто Щастя пережило масований артилерійський обстріл російськими терористами. Знищено все, що біля автостанції. Місто покинули міліція, дані про жертви серед мирних жителів уточнюються.

Журналіст Cristian Jereghi пише: "Горить ліс по дорозі на Новойдар, солдати в протигазах, скрізь нерозірвані російські касетні бомби".

Фактично місто Щастя непридатне до життя. Значнорю мірою також знищено і сам Луганськ, у якому в багатьох місцях палають пожежі. Гасити їх або нема кому, або неможливо через обстріли. Російська доблесть і братерські почуття до українців - у дії.Теги:ВПС Росії, російська окупація, Луганськ, російсько- українська війна, Щастя


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Когда в Луганске кричали "Путин помоги", то на что надеялись? Думали что Путин конфеты и пряники привезёт? Вот она, помощь Путина! Все придурки, которые до сих пор надеются на Путина, задумайтесь! Снаряды национальности не спрашивают!
avatar