реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Росіяни занервували через український борщ
13-Жов-20 838 5.0 0
На Росії занервували через плани включити український борщ до спадщини ЮНЕСКО та вважають таке рішення підґрунтям для міжнародного скандалу. Це свідчить, що Україна йде правильним шляхом, заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Російський уряд спантеличений і б’є на сполох. У своїй “Російській газеті” прокоментували наші наміри внести борщ до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО – “новим підґрунтям для міжнародного скандалу”. Отже, ми на правильному шляху», – написав глава Мінкульту у соцмережах.

Нагадаємо, 6 жовтня експертна рада з нематеріальної культурної спадщини при Мінкультури порадила включити до борщ до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. В уряді зазначили, що це є одним із кроків для підготовки номінаційного досьє до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

За кілька днів «Російська газета» назвала рішення про борщ новим приводом для міжнародного скандалу.Останні новини України


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:український борщ, юнеско, гібридна війна, нематеріальна спадщина


Читайте такожКоментарі (0)
avatar