реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Росіяни вибили світло у трьох районах

Під ранок ворог атакував енергообʼєкт у Ніжинському районі. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус. Більша частина Чернігівської області була з ранку без електропостачання.

Атаку було здійснено трьома "геранями". Без світла були, зокрема, Чернігів і Славутич.

Енергетики вже приступили до аварійно-відновлювальних робіт!

Учора вдень кацапи вдарили також по Семенівці - пошкоджені будинки, автомобілі. Вранці був удар у Сновській громаді - будинок пошкоджено, господарська будівля згоріла.

Росіяни - терористи.

Колаж "Час чернігівський"



Теги:дрони, Ніжин, Семенівка, російсько - українська війна


Читайте також






Коментарі (0)
avatar