Росіяни вибили світло у трьох районах
Під ранок ворог атакував енергообʼєкт у Ніжинському районі. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус. Більша частина Чернігівської області була з ранку без електропостачання.
Атаку було здійснено трьома "геранями". Без світла були, зокрема, Чернігів і Славутич.
Енергетики вже приступили до аварійно-відновлювальних робіт!
Учора вдень кацапи вдарили також по Семенівці - пошкоджені будинки, автомобілі. Вранці був удар у Сновській громаді - будинок пошкоджено, господарська будівля згоріла.
Росіяни - терористи.
Колаж "Час чернігівський"
Атаку було здійснено трьома "геранями". Без світла були, зокрема, Чернігів і Славутич.
Енергетики вже приступили до аварійно-відновлювальних робіт!
Учора вдень кацапи вдарили також по Семенівці - пошкоджені будинки, автомобілі. Вранці був удар у Сновській громаді - будинок пошкоджено, господарська будівля згоріла.
Росіяни - терористи.
Колаж "Час чернігівський"
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



