реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Росіяни били по цивільній інфраструктурі

Росіяни дедалі частіше цілять по обʼєктах транспортної інфраструктури. Протягом минулої доби були влучання «гераней» в Корюківському і Ніжинському районах.

Вибух, який учора вдень чули в Ніжині - це удар балістики по цивільній інфраструктурі. Унаслідок атаки поранений 49-річний чоловік. Уламкові поранення. Зараз він перебуває під наглядом лікарів. Про це повідомив телеграм- канал начальника Чернігівської ОВА Вячеслава Чауса.

"У двох селах Сновської громади були прильоти «гераней». Загорілася господарська будівля, пошкоджене житло, - йдеться далі в повідомленні. - У Новгород-Сіверській громаді через скид із БпЛА по будівлі колишньої школи зайнялися приміщення їдальні та бібліотеки".

Усього протягом минулої доби росіяни завдали 43 удари по Чернігівщині. 93 вибухи.

Кацапи- нелюди. І далеко не тільки Путін та його оточення...



Теги:російсько - українська війна, Новгород- Сіверська громада, дрони, Семенівка, Ніжин


Читайте також






Коментарі (0)
avatar