реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Росіяни вбили у Криму українського військового
18-Бер-14 1202 0.0 0
Російські військові вбили українського військовослужбовця.

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

"Штурм у Сімферополі брав російський спецназ. У результаті пострілом у плече поранений капітан Федун. Командир вийшов до цих росіян без зброї. Почав з ними розмовляти і тут же його захопили. Не знаю чи його досі випустили. І тут же відкрили вогонь в повітря і по наших військових. Зараз штурм закінчено. Зараз біля контрольно-пропускного пункту частини стоїть самооборона. Спецназ уже зник. Не розумію чого російські військові туди полізли. Це типографічна частина. Там особового складу грубо кажучи три чоловіка", - розповів він.

Тимчук розповів, що погрози і ультиматуми російські військові ставлять українським у різних містах Криму.

"Справа в тому, що нам позавчора виконуючий обов'язки міністра оборони пан Тенюх повідомляв, що існують якісь там незрозумілі домовленості української сторони з російським військовим командуванням у Криму. Росіяни обіцяли, що до 21-го березня не будуть нічого блокувати і штурмувати. Але вже другу добу бачимо суцільні штурми і захоплення наших об'єктів. Думаю, що штурм цієї частини проходив у контексті загальної команди - це негайно витісняти і розганяти, схиляти до зрадництва військових. Це їх завдання номер один. Щоб їх там взагалі не було. Розумієте, що наші військові - це єдина присутність України в Криму. Служби безпеки і прикордонників розігнали. Міліція перебігла на бік Аксьонова. Якщо забрати військових натяку на Україну не буде. Українські прапори зараз на території українських військових частин", - розповів Тимчук.

Раніше повідомлялось, що російський спецназ розпочав штурм у Сімферополі. Штурмували фотограмметричний центр Управління центрального військово-топографічного й навігаційного Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України. У результаті одного з українських військових поранено у плече. Є один загиблий.Газета по-українськи


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Сімферополь, Україна - Росія, російська окупація, Крим


Читайте такожКоментарі (0)
avatar