Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ
Росіяни скинули у Сейм неочищені стоки! Гине риба!
17-Лип-11 1852 0.0 0
Масовий викид неочищених стічних вод в річку Сейм, що протікає по території Росії та України, зафіксований в Курській області Росії.
Про це власному кореспонденту ГолосUA у Москві повідомили у Федеральній службі з нагляду у сфері природокористування.

За даними Росприроднагляду, забруднення річки стався в результаті аварії на головних очисних спорудах Курська, розташованих в селищі Ворошнево. У результаті сталася загибель активного мулу на очисних спорудах, який використовується для біологічного очищення вод. Неочищені стічні води потрапили в річку і продовжують туди надходити.

В ході проведеного моніторингу біологи зафіксували підвищену дозу концентрації аміаку у воді річки Сейм нижче за течією від місця аварії. Токсичних речовин, важких металів і патогенних мікроорганізмів у воді не виявлено. При цьому в Сеймі зафіксовані випадки загибелі риби.

В даний час ситуацію на річці Сейм контролює спеціально створений оперативний штаб МНС, який прийняв рішення зменшити обсяги скидання стічних вод. Причини аварії на даний момент з'ясовуються. За висновком фахівців, для того, щоб ситуація на річці Сейм стабілізувалася, необхідно виростити на очисних спорудах новий шар активного мулу. Цей процес може зайняти до трьох тижнів.

Довідка ГолосUA. Річка Сейм має протяжність 696 кілометрів, витік знаходиться у Білгородській області Росії. Сейм протікає також в Курській області Росії і Сумській та Чернігівській областях Україні. На території Чернігівської області впадає в річку Десна.

Данило КЛЯХІН, власкор агенції "ГолосUA" в Москві

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika
Примітка: заголовок -- від "Сіверщини"Теги:Екологія, Десна, Сейм, РФ, неочищені стоки, загибель риби


Читайте такожКоментарі (0)
avatar