реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Росія офіційно визнала крадіжку українського зерна

На Росії заявили, що порти окупованих Маріуполя та Бердянська «готові до навантаження зерна», яке окупанти мають намір вкрасти в Україні. Про це повідомляє petrimazepa.com, пише agronews.ua.

У Бердянську перші кораблі зі вкраденим зерном обіцяють відправити вже цього тижня, а з Мелітополя у вівторок вивезли до Криму 11 вагонів викраденого зерна.

Про те, що порти Бердянська та Маріуполя «готові до навантаження зерна», заявив учора глава міністерства нападу Росії Сергій Шойгу. ТАРС вже з посиланням на окупаційну «владу» Бердянська анонсувала відправку перших суден із краденим зерном до кінця тижня.

Тим часом, окупанти продовжують вивозити зерно і з Мелітополя — лише за вівторок на Мелітопольському елеваторі завантажили та вивезли 11 вагонів зерна, яке було вкрадено у місцевих аграріїв та підприємств.

«Всім чудово відомий напрямок, куди окупанти відправлять наш урожай — у Крим», — наголошує видання «Новини Мелітополя».Теги:Мелітополь, Бердянськ, російсько - українська війна, українське зерно, крадіжка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar