реклама партнерів:
Головна › Новини › Поради
Романтика сімейних стосунків
24-Бер-12 1475 0.0 1
Навряд чи на початку відносин люди замислюються над тим, які їх дії можна назвати романтичними - просто їм хочеться радувати дорогу людину, а задоволення від цього занурює їх у стан запаморочення. Однак, через якийсь час спільне життя входить у звичку і не приносить колишньої радості.

Що ж робити? Звичайно ж, повернути романтику в родину! Є чимало способів пожвавити відносини. І це зовсім нескладно. Було б бажання!

Перше і, мабуть, головне - оздоровити психологічний клімат вдома. Це означає, що слід утримуватися від образ і докорів. У кожного з нас є «букет» дратівливих звичок. Рушник, що десь валяється, немита тарілка, «зависання» біля телевізора ... Загалом, терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Пояснюємо, просимо, ховаючи якомога далі образливі слова.

Психологи стверджують, що партнерів зближують спільні прийоми їжі. Для працюючих людей приводом поспілкуватися один з одним і розповісти про минулий день може бути спільна вечеря. НЕ сидіть на роботі допізна, відмовляючись черговою фразою «макарони і сам зварити можеш».

Підготуйтеся до його приходу так, щоб, ледь увійшовши, він відразу побачив, що це - те місце, де його чекали, де йому раді. Або, якщо чоловік приходить раніше, попроси приготувати його що-небудь. Нехай це буде тривіальна яєчня, все одно, не забудь похвалити його. Трохи вина, свічки - ну чим не романтика!

Спільні подорожі теж йдуть на користь відносинам. Припустимо, спонтанна подорож в місце, де ви познайомилися або де провели свій медовий місяць. На віддалений острів, де будете тільки ви двоє, море, приголомшливі заходи і ніяких включених мобільних телефонів. Це чудова можливість знову побачити і почути один одного, забути давні образи і знову знайти любов, яка, насправді, нікуди не поділася, просто стала менш помітною на тлі повсякденних проблем.

Якщо у вас не дуже добре з фінансами, можна розглянути варіанти з заміським будинком відпочинку, пансіонатом і, врешті-решт, просто взяти палатку та поїхати в якесь мальовниче місце.

Частіше радуйте один одного. Невеликі сюрпризи, квіти просто так, без приводу, кумедні SMS-ки, ніжні дотики та обійми, слова любові - іншими словами, ні в якому разі не забувайте про любов.

На одному з форумів дівчина на питання, що таке романтика у відносинах, відповіла так:

Романтика - це прогулянки влітку під дощем без парасольки і босоніж!
Романтика - це зустрічати світанки, відчуваючи свободу і рух до чогось нового і незвіданого.
Романтика - це сидіти на березі моря і слухати шум прибою, дивитися на сонце, яке сідає за горизонт, відбивається на поверхні води.
Романтика - це лежати на березі моря, дивитися на зоряне небо і шукати сузір'я.
Романтика - це сидіти в компанії у багаття і співати пісні під гітару.
Романтика - це грати в сніжки, коли падає сніг, ліпити сніговиків, кататися на залитих крижаних гірках, кататися на ковзанах.
Романтика - це прогулянки по нічному місту.
Романтика - це забратися куди-небудь на сопки і дивитися на нічне місто здалеку.
Романтика - це кохана людина поруч з тобою.
Романтика - це надягти його теплий светр в холодну погоду.
Романтика - це заснути у нього на плечі.
Романтика - це Він і Вона ...


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:він і вона, Романтика, Психологія, сімейні стосунки


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Цікаво було б узнати, як на це ж саме запитання відповідає жіноча стать не лише в 17 років, а й у 27, 47 і 67 років. Підозрюю, шо з роками наші жіночки мудрішають, - волосся у них стає більш коротким, ніж у 17-літніх дівок.
avatar