реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

РЕПРЕСІЇ: Водій для міністра, або Кому вигідні арешти опозиції?

Найвищим цинізмом влади є обвинувачувальний мотив прокуратури і суду щодо колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Своєю поведінкою Луценко «може гальмувати розслідування та слідство», — такий висновок на підставі внесеного прокуратурою обвинувачення зробив суд і … запроторив його на два місяці до слідчого ізолятора.

Нехай він і десять разів не правий у тому, що його персональний водій отримував офіцерський оклад і отримав високу пенсію, але ж Луценко не є таким, який може своїми діями створювати якусь небезпеку суспільству. Треба зазначити, що саме нинішня влада колись ще до 2004 року ввела в неписану практику механізм, при якому водії всіх обласних міліцейських начальників працювали на сержантських посадах, а отримували оклади та військові звання в різних структурах, найчастіше — секретних підрозділах, які для суспільства були і залишаються, звичайно, закритими. Тому, якщо діяти за логікою прокуратури і суду, то треба перш за все порушити кримінальні справи проти тих, котрі колись запровадили таку систему. І вийде так, що садити доведеться самих себе. Один із колишніх керівників УМВС у Чернігівській області, який тепер у когорті народних депутатів, та ще й у «найсправедливішій» команді — фракції комуністів, яка останнім часом майже у всьому підтримує нинішню владу, теж мав такого водія: сержант за штатним розписом керував автомашиною обласного міліцейського начальника, отримував усі преференції офіцера…

Влада, як бачимо, сатаніє.

Днями у Москві відбувся суд щодо колишнього російського бізнесмена Михайла Ходорковського, який, відсидівши сім років за обвинуваченнями, мав би через рік вийти на волю. Побоюючись, що не за ґратами в’язень почне діяти проти влади, вона, влада, не могла нічого іншого придумати (хоча вона все може, якщо захоче) і висунула нове обвинувачення, за яким бізнесмену знову загрожує новий тривалий термін ув’язнення.
Після цього суду пересічна москвичка кореспонденту українського телеканалу «Інтер» сказала: «Страна, которая боролась когда-то с фашизмом, теперь сама попала под собственный фашизм. Страшно».

Коли нарешті Україна відійде від копіювань та наслідувань методів сусідньої братньої країни? І чи відійде взагалі?

Сергій КОРДИК
Теги:Янукович, водій, Луценко, Чернігів, влада, Репрессії, опозиція, Кому вигідні, міністр, арешти


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
0 Spam
1
Экс-министр внутренних дел Юрий Луценко, которого Апелляционный суд Киева оставил под арестом до конца следствия, во время заседания рассказал, что повестки на допрос в Генпрокуратуру, которые он получал когда был дома, ел его пес Босс. «Собака у меня – донецкая. Ела повестки», - рассказал Луценко.
http://www.segodnya.ua/news/14210618.html
avatar
0 Spam
2
Такие люди как Луценко и иже с ними всегда знают на что идут. Просто у них не всегда всё получается. А то что его жена уже с кулаками на охрану кидается -- это вообще ещё один показатель их уровня. Ходорковский вон уже отсидел в колонии сколько лет и ещё добавили и его жена мужественная женщина не кидается с кулаками на охрану. А ведь тоже могла бы. А тут Луценко всего несколько днеё провёл на нарах и уже истерики. Не всё коту масленица
avatar
0 Spam
3
Ой да скоро его выпустят на поруки или куда там ещё... Уже всё это было... Вспомните эффектное сидение Коли Рудьковского: зал заседаний, и железная решётка, и тяжкая болезнь после многотысячной растраты. Сколько писка было. И чем всё закончилось? Кто его выкупил? Так же и с Луценком будет. Просто противен этот вечный фарс в Украине.
avatar