Головна › Новини › Місто
Ремонт почнуть від Мазепи
09-Бер-17 953 0.0 0
Коли стали перевіряти чому зіслизло асфальтове покриття на одній із вулиць Чернігова, виявилося, що асфальт був покладений просто на землю. Про такий факт розповів журналістам начальник управління житлово- комунального господарства міської ради Ярослав Куц, провівши екскурсію по найбільш проблемних вулицях.

Тож сесія Чернігівської міської ради ухвалила рішення про ремонт безпрецендентної кількості доріг. «Щоправда, - говорить міський голова Владислав Атрошенко, - навіть тих 90 мільйонів, які виділено – недостатньо, але це набагато більше, ніж всі попередні роки. Роботи почнуться з квітня, коли запрацюють асфальтні заводи».

Першою для ремонту запланована вулиця імені Івана Мазепи. Не стільки з поваги до гетьмана, а через найбільшу її «добитість» та зважаючи, що вона є магістральною і однією з центральних. Також будуть ремонтуватися не тільки вулиці, але і внутрішньодворові проїзди та ряд доріг у приватному секторі. На останнє виділено 7 мільйонів грошей громади. Всі ремонти здійснюватимуться струйно- інжекторним методом, що пришвидшить їх та підвищить термін служби покриття.

Василь ЧЕПУРНИЙ, "Голос України"
м. ЧернігівТеги:Владислав Атрошенко, Ремонт доріг, вулиця Мазепи, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar