"Радянський Чернігів: як починалось"
![](https://siver.com.ua/_nw/188/s06541523.jpg)
Після 1917 р. життя всієї країни почало проходити у зовсім іншому руслі. Зміна влади з кардинально іншим поглядом на щасливе життя призвела до трансформації усієї системи цінностей та соціокультурних процесів. Однак чимало пересічного люду були не готові до таких змін.
Відтак лекція, яку проведе молодший науковий співробітник Інна Непотенко, присвячена 1920-х рр. — першому десятиліттю становлення радянської влади — періоду найбільших змін, вплив яких відчутно і сьогодні. На прикладі Чернігова показано як радянські нововведення вплинули на саме місто та будні городян, назавжди видозмінивши їхнє побутування.
Запрошуємо на лекцію всіх, хто цікавиться минулим міста Чернігова.
Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 гривня.
Телефон для довідок: 645-964.
Читайте також |
Коментарі (0) |