реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Рада створила комісію з розслідування загибелі нардепа Полякова

18-Лис-21 590 0.0 0
Верховна рада ухвалила постанову про утворення тимчасової слідчої комісії (ТСК) "з питань розслідування вбивства народного депутата України Полякова Антона Едуардовича". Ініціатором постанови стала нардепка Ганна Скороход ("Партія "За майбутнє") - співмешканка покійного.

"За" створення ТСК проголосували 322 народних депутата. Документ підтримали представники всіх парламентських фракцій та груп. Жоден парламентар не проголосував "проти".

Авторка постанови Ганна Скороход у пояснювальній записці до документа прямо пише, що нардепа Полякова вбили, хоча правоохоронні органи не дійшли до такого висновку. Нагадаємо, наразі розглядається декілька причин загибелі Полякова — хронічне захворювання, яке могло призвести до смерті, отруєння речовиною, як самостійно, так і невідомою особою.

"На сьогоднішній день у вищезазначеній справі здійснюється досудове розслідування, однак розгляд справи з незрозумілих причин затягується. Правоохоронними органами не здійснюється необхідний комплекс слідчих дій для забезпечення повного і всебічного розгляду справи. Позиція Міністерства внутрішніх справ не відповідає дійсності та матеріалам справи, нічим не підтверджується та порочить ім’я Антона Едуардовича Полякова, що є неприпустимим", — пише Скороход у проєкті постанови.

Проте, як правило, ефективність роботи подібних комісій близька до нуля...Теги:ВР, мвс, Антон Поляков, За майбутнє, 206 округ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar