реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Путін на Криму не зупиниться - Ющенко
21-Бер-14 1088 0.0 1
Володимир Путін не зупиниться на захопленні одного Криму, а найбільш уразливими територіями України зараз є Херсон, Харків, Луганськ, Донецьк. Про це заявив у ефірі "Громадського ТБ" третій президент України Віктор Ющенко.

"Путін ніколи не зупиниться на Криму. Крим – це невеликий привал. І для того, щоби реалізувати свою неоімперську місію, максимум, що треба зробити, – колонізувати Україну у вигляді маріонеткового президента, маріонеткової влади тощо", – сказав політик.

На думку Ющенка, запасною програмою Путіна є розколоти Україну – за умови, якщо перший план не вдається. "Якщо тобі не вдається все українське поле, відкуси половину. Але половина не відкушується. Бо Крим береться темою сепаратизму чи етнічним складом. І ще треба багато працювати, щоби ми говорили про цінності як про націю в цій частині регіону", – уточнив він.

"План номер два, на жаль, зараз реалізується. І те, що відбувається в Херсоні, – це друга серія. Херсон, Харків, Луганськ, Донецьк – це найбільш вразливі зараз точки цього напруженого моменту", – зазначив Віктор Ющенко.ТВі


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Ющенко, Путін, Україна - Росія, російська окупація, Крим


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Усі посадовці-чиновники і прості патріотичні українці, а не заПРоданці, про це давно знають, але зупинити це не можуть.
Де корінь проблеми?
На мою думку, це абсолютний пихатий пріорітет власного збагачення
(жлобства) у будь-який спосіб влади і більшості населення над моральними
християнськими цінностями.
avatar