Простіше, ніж здається: як підготуватися до ЗНО з української мови
Батьки бідкаються, вчителі розводять руками – звичайна ситуація напередодні ЗНО. А що вже говорити про випускників? Рівень їхнього стресу б’є всі рекорди, а ЗНО все одно підступно наближається.
Але чи такий страшний чорт, як його малюють? І як зробити підготовку до ЗНО приємною, а сам іспит – можливістю проявити здобуті знання? Ми звернулися за порадою до експертів освітнього проєкту «На Урок».
Чому готуватися до ЗНО з української мови ефективніше на онлайн-курсах
«Мені не вдасться потрапити на бюджет», «підготовка до ЗНО з української мови забере в мене все особисте життя» – сумні думки, які перешкоджають впевненим крокам до мети. А мета в абітурієнтів проста – не потрапити до числа тих, хто не подолали поріг у 100 балів на ЗНО (таких цього року аж 41 тис.!).
Впоратися з тестуванням та вступити до омріяного вишу допоможуть курси підготовки до ЗНО від онлайн-школи «На Урок». Цікавий факт: її випускники в середньому отримують 180 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з української. Тож якщо ви втомилися скуповувати підручники та нервувати перед іспитом, спробуйте цей формат для ефективної та комфортної підготовки.
Чому експерти радять обирати формат онлайн-курсів:
- Спокійна атмосфера: ви вдома та водночас у колі знайомих. Це дозволить знизити напругу та подолати стрес.
- Зручний час занять, які органічно вплітаються у ваш ритм життя.
- Найкращі викладачі з усієї країни, які стануть вашими менторами та натхненниками.
- Засвоєння знань в інтерактивній формі, що нагадує цікаву квест-головоломку.
- Постійна підтримка особистого куратора, який відстежує ваш успіх.
Як проходить навчання на онлайн-курсах від школи «На Урок»
Розглянемо алгоритм підготовки до ЗНО на онлайн-курсах «На Урок». Спираючися на це, можна розробити дієву методику здобуття омріяних 200 балів!
Позичте ідеї підготовки до ЗНО у школі «На Урок»:
- Заняття нагадують ігровий тренажер, за допомогою якого учні опановують теорію та вчаться розв'язувати завдання формату оцінювання.
- Куратори і вчителі перевіряють та оцінюють домашні завдання, що даються після кожного уроку та допомагають систематизувати знання.
- «На Урок» запрошує своїх учнів долучатися до авторських вебінарів, присвячених аналізу завдань ЗНО та іншій важливій інформації про оцінювання.
- Записи уроків зберігаються в особистому кабінеті учня. Їх можна переглянути в будь-який момент.
- За кожним учнем закріплений особистий куратор, який відстежує успіх та прогрес школяра.
Ігровий тренажер, відстеження успіху, аналіз завдань минулих років – усе це допоможе приборкати зовнішнє оцінювання! Наберіться терпіння та маленькими кроками йдіть до мети.
Читайте також |
Коментарі (0) |