реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Прослушка Гончарука перед відставкою
16-Січ-20 945 0.0 0
В кабінеті прем’єра стоїть прослушка. Чому це нас не хвилює і чому це, насправді, страшно?

В мережі з’явився аудіозапис розмови керівника уряду, міністра фінансів, голови та заступника голови НБУ. Судячи з усього, це підготовка до наради в Президента і урядовці та нацбанк виробляють спільну позицію, що і як пояснювати Президенту.

ЗМІ і ТГ-канали вхопилися за фразу Гончарука про те, що у Зеленського примітивне розуміння економіки і туман в голові. Але, насправді – це найменш цікаве з того, що насправді відбувається, як мінімум, тому, що всі 100 відсотків громадян України і без Гончарука про це знають.

Для мене більш важливо інше – в кабінеті прем’ра стоїть прослушка, а на це, за дві години після того, як з’явилася сама ця прослушка, ні СБУ, ні служба держспецзв’язку ні УДО не відреагувало. Наскільки мені відомо досі(!!!!) кабінет терміново не перевіряють на предмет жучків.

Чому я вважаю, що це прослушка і прослушка в кабінеті прем’єра? Такі наради можуть проходити або в цьому кабінеті, або в кабінеті голови НБУ. Зазвичай, саме банкіри приходять до уряду (навіть якщо прослушка стоїть в кабінеті Смолія – це нічого не змінює). Тепер щодо учасників – жодному з них точно не вигідно зливати цю розмову. Є ще третій варіант – слухали через телефон одного з учасників, але це означає, що хтось (явно не силовики) мають доступ до телефонів людей, які приймають найважливіші фінансові рішення деражави.

Моджна багато говорити про те, що хтось підсиджує Гончарука і все звести до банального переділу портфелей. Насправді, зараз ситуація вийшла далеко за межі того, що хтось хоче натиснути на Зеленського на якого, як відомо, натиснути неможливо (в усякому разі так говорить він сам і все його отчення). І справді, зараз зняти Гончарука за те, що він обізвав Зеленського “земляним червяком” – це звичайно круто, але занадто вже прмолінійно. Тут потрібно зробити так, щоб Гончарук сам покаявся, приповз на колінах і молив про відставку. І, Гончарук, зараз саме над цим і розмірковує, між іншим. Але це так, бокова лінія цього сюжету.

Головне не це – суспільство має узнати, хто і по чиїй волі поставив прослушку в кабінеті прем’ра. Без цього ми не зможете ефективно будувати держави, бо прослушка, так само, як і насильство – це виключне право держави. Якщо справа буде зведена до банального “хі-хі”, а саме так і збираються зробити, ми отримаємо новий виток ослаблення країни, яка і так зараз переживає не найкращі часи.

Ви знаєте, що більшість українськиї чиновників має іноземні телефонні номери, бо боїться законної і незаконної прослушки? Ви знаєте, що у нас працює, за самими скромними підрахунками, не менше сотні “охоронних” компаній, які ведуть негласну і протизаконну прослушку? Зрештою, ви знаєте, що силовики одномоментно прослуховують десятки тисяч людей, які частіше за все винні тільки в тому, що не хочуть силовикам давати хабарів?

На жаль, ситуація вийшла з-під контролю доволі давно і зараз ніхто вголос навіть не збирається ставити питання про зупинку цієї вакханалії, яка розвалює державу.

Чи буде назване ім’я замовника прослушки? Я впевнений, що ні. Чи зробить гнівну заяву Зеленський з вимогою знайти замовника? Вірогідність мінімальна.

І останнє. Воно не має жодного відношення до вищесказаного. Якою жахливою російською мовою говорить Гончарук.

Вадим ДЕНИСЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:уряд Гончарука, плівки Гончарука., команда ЗЕ, Вадим Денисенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar