реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Прокуратура критикує КРУ

В прокуратурі Чернігівської області проведено розширене засідання колегії, на якому розглянуто стан законності у бюджетній сфері.

У засіданні взяли участь керівники обласних установ – податкової та казначейської служб, фінансової інспекції, управління агропромислового розвитку, відділення Антимонопольного комітету

Результати проведених прокурорами перевірок засвідчили поширеність порушень при використанні коштів державного і місцевого бюджетів, програм соціально-економічного розвитку, завищення вартості матеріальних цінностей, будівельних та ремонтних робіт.

Відзначено неефективну діяльність органів Держфінінспекції, яка фактично не впливає на зміцнення законності в бюджетній сфері. Перевірки проводяться неякісно, зосереджується увага, зазвичай, на малозначних фактах, у актах ревізій відображаються значні суми фінансових порушень та прямих збитків, які у подальшому не знаходять свого підтвердження.

Малоефективною залишається діяльність органів податкової служби по застосуванню заходів примусового стягнення платежів, виявленню порушень за результатами проведених податкових перевірок. Допускаються факти незаконного нарахування фінансових санкцій.

За результатами проведених перевірок у бюджетній сфері прокурорами вже порушено 17 кримінальних справ, внесено 52 документи реагування, до відповідальності притягнуто 79 посадових осіб. З огляду на бездіяльність контролюючих органів до суду направлено 69 позовів на 2,4 млн. грн., з яких задоволено вже 36 на 671 тис. грн.

Рішенням колегії визначено конкретні заходи щодо підвищення ефективності наглядової діяльності органів прокуратури та їх координації з відповідними заходами органів контролю.

Прес-служба прокуратури Чернігівської областіТеги:прокуратура Чернігівської області, зловживання, КРУ, Держфінінспекція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar