реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Прокуратура хоче більше грошей за землю

Прокуратура вимагає збільшити орендну плату за використання земель згідно з вимогами податкового законодавства

Прокуратурою області з метою захисту економічних інтересів держави постійно контролюється стан сплати обов’язкових платежів до бюджету.

Не дивлячись на вимоги Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» та ст. 288 Податкового кодексу України, якими встановлено розмір орендної плати за землю від 3 до 8 відсотків від її нормативної грошової оцінки, тривалий час недобросовісні сільськогосподарські виробники продовжують сплачувати значно менші кошти до бюджету.

Як встановлено, на території Бахмацького району підприємець, в обробітку якого перебуває понад 4 тис га землі, сплачує лише 1 відсоток від її нормативної грошової оцінки. На вимоги розпорядника землі Головного управління Держгеокадастру в області про приведення до встановленого законодавством розміру орендної плати (4 відсотки) змінювати умови договору відмовився.

У результаті таких дій місцевий бюджет втрачає сотні тисяч гривень.

На усунення вказаних порушень прокурором до господарського суду області заявлено позовну заяву про перегляд орендної плати за землю та встановлення її в передбаченому законодавством розмірі.Теги:оренда землі, Бахмацький район, прокуратура в Чернігівській області


Читайте такожКоментарі (0)
avatar